Czasem jeden człowiek potrzebny jest do zmiany. Opowiemy Wam krótką historię jak nowe logo fundacji zapoczątkowało wiele zmian.

„Jedyną stałą rzeczą jest zmiana.”

Heraklit z Efezu

Pierwszy krok

Impulsem do odświeżenia naszego wizerunku była X edycja Jubileuszowej Wielkiej Gali Charytatywnej Gwiazda na Gwiazdkę®. Dotychczas grudniowa gala odbywała się w Jeleniej Górze, zaś dzięki osobom, które spotkaliśmy na swojej drodze, tegoroczny koncert Gwiazda na Gwiazdkę odbędzie się w Poznaniu.

O samym koncercie, jak i o jego historii odpowiemy Wam w następnych wpisach. W kwietniu poznaliśmy osobę, która postanowiła pomóc nam w przygotowaniu materiałów promocyjnych koncertu, tym samym powstał pomysł, aby odświeżyć logo Fundacji. Zakiełkował wtedy pomysł: nowe miejsce – nowe logo. Każdego dnia staramy się, aby Ci którzy potrzebują pomocy mogli dosięgnąć gwiazd. Logo jest gwiazdą, która łączy ze sobą nie tylko nasze działania, ale również ludzi o dobrych otwartych sercach. Wszystko to zamyka się w jedną spójną całość, dając jednocześnie integralnej wspólnoty wspierającej się na drodze do realizacji marzeń!

Jak wygląda nowe logo?

Logo Fundacji Bliżej Gwiazd
Nowe logo fundacji
Poprzednie logo fundacji

Close Menu