KONCERT VIPY DZIECIOM

01.06.2023 R. | GODZ. 18:OO | SALA ZIEMI MTP

roksana węgiel

nick sinckler

kamil baleja

zespół fbg

team fbg zaprasza na koncert

Fundacja Bliżej Gwiazd to przestrzeń dla dzieci i młodzieży, dająca miejsce do rozwijania swoich pasji muzycznych pod okiem wieloletnich praktyków. Jako osoby od lat związane ze środowiskiem muzycznym staramy się, aby prowadzone przez nas zajęcia i projekty były efektywne i przynosiły radość. Wiemy, jak ważne jest wsparcie młodych w rozwijaniu ich talentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby drzemiące talenty zostały wydobyte i przekształcone w to, co w małych artystach najpiękniejsze.

miejsce pełne emocji!

SALA ZIEMI - POZNAŃ CONGRESS CENTER

głogowska 14, Poznań

1 800 MIEJSC

50 ARTYSTÓW

To jest nagłówek

roksana węgiel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

nick sinckler

Nick Sinckler – Przyjaciel Fundacji Bliżej Gwiazd wystąpi z Zespołem FBG podczas czerwcowego koncertu. Nick to jeden z najbardziej charyzmatycznych postaci na rynku muzycznym. Zachwyca nie tylko swoim talentem wokalnym, ale również niesamowitym podkładem energii oraz poczuciem humoru. 

kamil baleja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

zespół fbg

Od 2012 roku kształcimy dzieci i młodzież w śpiewie zespołowym i solowym w ramach Zespołu FBG, którego celem są występy na małych i dużych scenach. Obecnie Zespół liczy około 30 osób. Nasze dzieci doskonalą swój śpiew podczas sobotnich trzygodzinnych warsztatów, które odbywają się dwa razy w miesiącu. Całoroczna praca to zajęcia wokalne, koncerty, kolonie letnie i zimowe, których jesteśmy organizatorami.

dla mediów

Chcesz otrzymać akredytację na Koncert VIPY DZIECIOM? Napisz to nas fundacja@blizejgwiazd.org lub zadzwoń 536 704 700. 

Close Menu