nauka gry na pianinie

Oprócz nauki śpiewu oferujemy również profesjonalną naukę gry na pianinie. Jeśli Twoje dziecko chce rozwinąć nową umiejętność związaną z tym instrumentem lub pielęgnować ją – to okazja idealna.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w warsztatach?

Zgłoszenie się na zajęcia jest niezwykle proste. Twoje dziecko nie musi posiadać żadnych doświadczeń z pianiem, ani samego pianina 🙂 Wszystkim zajmiemy się my.
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zgłosisz chęć zapisania Swojego dziecka na takie lekcje.

Jak wyglądają zajęcia

Zajęcia odbywają się indywidualnie z uwzględnieniem własnych potrzeb każdego podopiecznego. Każde zajęcia prowadzone są zgodnie z rozpiską nauki gry na pianinie od podstaw z uwzględnieniem szlifowania nabytych już umiejętności.
Nasi specjaliści opracowali specjalny program dla dzieci, który pomaga im w oswojeniu się oraz rozpoczęciu gry na pianinie. W programie znajdują się m.in.:
● Podstawa teorii muzyki
● Nauka zapisu nutowego
● Praca nad techniką gry i koordynacją rąk
● Gra akordami
● Komponowanie własnych melodii
● Indywidualne ćwiczenia dostosowane do podopiecznego

Nauka gry na pianinie

Jakiego sprzętu używamy?

Nasze dzieci swoją przygodę z muzyką zaczynają dzięki dźwiękom z „Nord Grand” piano znanego z wielu światowych scen i studiów nagrań. Instrument zapewnia bezbłędne i unikalne odczucia akustyczne.
Na każdym etapie rozwoju muzycznego naszych podopiecznych za realizację dźwięku odpowiada znakomity mikser Allen&Heath SQ5, mikrofony wokalne firmy SHURE oraz nagłośnienie KV2 audio.

Występy i Gala Charytatywna Gwiazdka na Gwiazdkę

Nasi muzycy mają okazję zaprezentować swoje umiejętności m.in. na corocznej Gali Charytatywnej Gwiazdka na Gwiazdkę, gdzie razem z największymi muzykami polskiej sceny zaprezentują utwory przed liczną publicznością.
Takie występy to zazwyczaj przełomowe i niezwykle ważne wydarzenie dla naszych podopiecznych. Ten pierwszy krok w ich muzycznej karierze otwiera przed nimi wizję przyszłego występowania na scenie oraz daje cenne doświadczenie. Cieszymy się, że jako Fundacja możemy im towarzyszyć i wspierać ich podczas tej wyjątkowej chwili.

Close Menu