Nabór do zespołu

Jako Fundacja Bliżej Gwiazd cyklicznie organizujemy otwarte castingi wokalne dla dzieci w wieku 6-14 lat.
Naszym celem jest wyłonienie nieoszlifowanych talentów oraz zaoferowanie im profesjonalnego rozwoju w Zespole FBG pod okiem doświadczonych wokalistów i muzyków.

Jak wygląda casting?

Informacje o castingach pojawiają się na naszych mediach społecznościowych oraz stronie. Znajdziecie tam konkretne godziny trwania wydarzenia oraz miejsce castingu. Zazwyczaj są one organizowane w łatwo dostępnych miejscach Poznania takich jak CH King Cross Marcelin czy Poznań Plaza.
Fundacja zapewnia profesjonalny sprzęt oraz aranżację. Bez problemu nas znajdziecie, ponieważ nie sposób nas przeoczyć, ani nie usłyszeć!

nabór do zespołu

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w castingu?

Jedyne co należy zrobić to przygotować jeden utwór oraz zjawić się na castingu. Lista kandydatów zapisywana jest według kolejności zgłoszeń. 

Dzieci otrzymują od nas sprzęt, i jedyne co pozostaje, to pokazać swój talent i oddać się muzyce.

Kiedy będą wyniki?

Spośród wszystkich kandydatów z castingu, nasze jury wybierze najlepsze dzieci, które staną się częścią Zespołu FBG i będą miały okazję szkolić się pod okiem profesjonalistów oraz występować z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się jeszcze podczas trwania castingu lub do kilku dni po jego zakończeniu.

jak wyglądają próby

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, co dwa tygodnie. Wstęp na pierwsze zajęcia otwarte zawsze jest darmowy.
Podczas prób trwających 3 godziny, dzieci trenują swój wokal pod okiem doświadczonych artystów oraz przygotowują swój występ finałowy.
Fundacja zapewnia profesjonalny sprzęt, a dzieci są zobowiązane wyłącznie do zabrania ze sobą dobrego humoru oraz swoich głosów.
Miejsca w jakich odbywają się próby są ogłaszane na naszych portalach społecznościowych z uprzedzeniem. Zazwyczaj korzystamy z dwóch sal – w Kolegium Rungego lub w Hotelu Fairplayce Poznań. Oba ulokowane w dostępnych i dobrze skomunikowanych punktach Poznania.

nabór do zespołu

jak wyglądają próby

Warto uczestniczyć w castingach nie tylko dlatego, aby dostać się do zespołu, ale przede wszystkim dla sprawdzenia samych siebie. Występy w miejscach publicznych to idealny test i doświadczenie dla dzieci, które pomoże im nabrać pewności siebie i oswoić się ze sceną.

Casting to pierwszy krok do podbicia sceny muzycznej

Close Menu