Nadchodzi wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy! Koncert Cleo!

Już 1.06.2022 roku odbędzie się Koncert na Dzień Dziecka – VIP-y dzieciom! Naszym podopiecznym z zespołu FBG będzie towarzyszył nie kto inny, a gwiazda polskiej sceny muzycznej — Cleo! Wystąpi razem z dziećmi i przede wszystkim, również dla dzieci!

Czeka na Was moc atrakcji, nagród oraz występów — zarówno grupowych, jak i solowych. Fundacja oferuje również catering dla wszystkich występujących oraz publiczności.

To będzie WIELKIE wydarzenie! Nie może Cię zabraknąć!

Kim jest cleo?

Cleo, a dokładniej Joanna Klepko to współcześnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od śpiewania w chórze Soul Connection oraz duecie Dwie Asie. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem, z którym wspólnie zaczęła podbijać polską branżę muzyczną. Ich pierwszy singiel “My słowianie” posiada ponad 73 mln. wyświetleń, a zaledwie rok później Cleo reprezentowała Polskę na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze w 2014 roku!

Cleo uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem z innymi i wspierać młodych artystów w drodze do ich kariery. Świadczy o tym jej udział w wielu edycjach The Voice Kids, gdzie jest jurorką i mentorką wschodzących gwiazd muzyki. Jej pasja i zaangażowanie dają nam świadectwo tego, że idealnie wpisuje się w ideę i założenia naszej fundacji oraz samego Zespołu FBG. Dlatego niezmiernie się cieszymy, że to ona będzie wspierała naszych podopiecznych podczas Koncertu na Dzień Dziecka!

Więcej dowiesz się na specjalnej stronie koncert.blizejgwiazd.org!

EMAUS dobre radio oraz Mały Przewodnik Katolicki partnerami medialnymi Koncertu!

Z radością informujemy, że naszymi oficjalnymi partnerami medialnymi jest EMAUS dobre radio oraz Mały Przewodnik Katolicki. Dziękujemy, za chęć współtworzenia z Fundacją tego wyjątkowego tworzenia i chęć podzielenia się relacją z koncertu z szerszą publicznością. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej współpracy Koncert VIP-y Dzieciom będzie jeszcze bardziej spektakularny!

Hotel De Silva oficjalnym Partnerem Koncertu VIP-y Dzieciom!

Poznajcie nowego, oficjalnego Partnera Koncertu VIP-y Dzieciom – Hotel De Silva!

Dzięki uprzejmości i chęci współpracy Hotel De Silva zorganizował noclegi dla naszych koncertowych gości, w tym również dla gwiazdy wieczoru CLEO. Bardzo dziękujemy za chęć podjęcia partnerstwa w organizacji wydarzenia.

Fundacja Bliżej Gwiazd już od 10 lat działa na rzecz wsparcia młodych artystów. 100% darowizn z koncertu zostanie przekazanych na dzieci z Fundacji oraz ich rozwój.

opłacamy wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z Zespołem FBG, takie jak: okazjonalne wyjścia z atrakcjami, koncerty finałowe;

organizujemy zajęcia wokalne dla dzieci oraz castingi;

opłacamy wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z Zespołem FBG, takie jak: okazjonalne wyjścia z atrakcjami, koncerty finałowe.

Koncert na Dzień Dziecka VIP-y Dzieciom to charytatywny event, ale nie udałoby nam się go zorganizować, gdyby nie Wasza pomoc — naszych przyjaciół oraz sponsorów.
Wsparcie koncertu to szansa na dalszy rozwój dzieci i spełnianie ich marzeń pod naszymi skrzydłami.

Jeśli chcesz zostać Partnerem Koncertu VIP-y Dzieciom i tym samym wesprzeć inicjatywę  Fundacji Bliżej Gwiazd, nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Kontakt: fundacja@blizejgwiazd.org lub 536 704 700

Close Menu