Zimowisko muzyczne to przestrzeń dla osób, które nie lubią się nudzić! Nie zmarnuj czasu na siedzenie w domu. Tej zimy przeżyj przygodę, którą zapamiętasz na długo!

CHODZIŁEŚ KIEDYŚ PO MORSKIM OKU?

Zimą jest to możliwe! Minusowe temperatury i zamarznięta woda pozwalają przejść przez sam środek Morskiego Oka.

Co czeka uczestników Zimowiska 2020?

Podczas zimowiska muzycznego codziennie czeka na nas inna atrakcja! Po pierwsze wyruszymy na wycieczkę do Morskiego Oka. Zimą można po nim przejść na drugą stronę. Piękno otaczających nas gór powoduje zachwyt, którego nie sposób szybko zapomnieć.

Zimowisko 2019

Snow rafting, kulig za skuterem śnieżnym a może zimowa rura? Oczywiście! Najpierw wjedziemy na Gubałówkę wyciągiem przy Polanie Szymoszkowej. Dzieci uwielbiają wyciągi! Zwiedzanie, zabawa, czas na pamiątki i zdjęcia, aż w końcu zjazd na dół wyciągiem Butorowy Wierch. Wyciąg, z którego korzysta nie wielu turystów, ale widoki jakie można tam zobaczyć nie mogą się równać z innymi. 1 618 m długości wyciągu i 18 min. przejazdu.

Z pewnością nie mniej fascynujący będzie labirynt śnieżny, z którego wcale nie tak łatwo się wydostać. Zabawa pod Wielką Krokwią to również zwiedzanie Śnieżnego Zamku i Pałacu Królowej Śniegu. Nie należy zapomnieć o zjazdach na torze saneczkowym.

Krupówki – najsłynniejszy deptak w Zakopanem. Pewnie wiecie jak wygląda za dnia, ale czy ktoś z Was wie jak wygląda wieczorem? Blask świateł i śniegu… To warto zobaczyć.

W związku z tym, że dzieci lubią wodę wybierzemy się na 2,5h pobyt w Aqua Parku w Zakopanem! Ekscytującą zabawę zapewnia 5 zjeżdżalni, huśtawka wodna i rwąca rzeka.

Warsztaty muzyczno-wokalne i zumba

Zimowisko muzyczne to również szereg warsztatów. Przede wszystkim najbardziej godne uwagi są warsztaty muzyczno-wokalne. To przestrzeń do rozwoju głosu, poprawa niedociągnięć oraz uporządkowanie wiedzy. Dla tych co lubią sport przygotowaliśmy warsztaty ZUMBY. Na dworze czekają na nas śnieżne eksperymenty, budowa Igloo i śnieżna bitwa.

Podsumowaniem warsztatów muzyczno-wokalnych będzie Festiwal Form Twórczych.

Pssst!

Pewnego wieczoru kolację zjemy u Królowej Śniegu, na którą należy przyjść przebranym w postać z ulubionej bajki.

Zobacz jak dzieci bawią się razem z nami podczas kolonii letnich i zimowych.

Close Menu