Gość specjalny Gali Charytatywnej Gwiazda na Gwiazdkę!

Pamiętacie VI edycję The Voice of Poland?
Przesłuchania w ciemno i piosenka Nieznajomy w wykonaniu Krzysztofa Iwaneczko zachwyciła nie tylko jurorów. Udało mu się zaczarować milionową publiczność. Wówczas nagranie posiadało więcej wyświetleń na yt niż oryginał Dawida Podsiadło.

Podczas finału The Voice of Poland Krzysztof wykonał piosenkę Writing’s On The Wall. Nie ma słów, które są w stanie opis ten głos. Posłuchajcie a nie będziecie mogli przestać!

Krzysztof Iwaneczko – Jestem!

Debiutancki album zwycięzcy VI edycji The Voice of Poland. W styczniu br. ukazała się pierwsza płyta młodego artysty zawierająca 11 autorskich piosenek wokalisty. Pełna wrażliwości i spokoju. Sam tytuł podkreśla, że cały czas jest obecny na scenie i polskim rynku muzycznym z własną wytwórnią ID Music.

Gwiazda na Gwiazdkę

Koncert, którego nie da się zapomnieć. Klimat. Ciepło. Cudowne głosy. Nieprzypadkowi ludzie. Krzysztof Iwaneczko? – ponieważ nie mogło być inaczej. Podczas recitalu Krzysztofa usłyszymy utwory z nowej płyty m.in. Pozwól czy Tonę.

Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi gali Gwiazda na Gwiazdkę oraz występującymi gwiazdami.

Bilety już w sprzedaży!

Dodaj komentarz

Close Menu