FBG | CAMP - poddąbie

miejsce

OW Lazur w Poddąbiu

termin

24.07-02.08.2023 r.

transport

autokar lub pociąg ICC z Poznania

koszt

1998 zł lub 6 wpłat po 333 zł

W leśnym otoczeniu!
Ośrodek Wypoczynkowy Lazur położony jest między Ustką a Rowami w leśnym otoczeniu. Poddąbie to mała wioska, którą zamieszkuje 29 osób. Nie ma tu ludzi kłębiących się latem tak jak w większych nadmorskich kurortach co wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo uczestników naszych kolonii. 

FBG | CAMP – Poddąbie!
Nowością FBG | CAMP będzie LETNIE KINO PLENEROWE. Obejrzymy film w dowolnie wybranym przez nas miejscu! PIANA PARTY to klasyk, jednak tym razem z większą wytwornicą. Nasze kolonie to przede wszystkim muzyka i dobra zabawa. Sprawdź poniżej pełną ofertę FBG | CAMP w Poddąbiu. 

Kim jesteśmy?
Jesteśmy TEAMem, który stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i najlepszą atmosferę każdego wyjazdu! Paweł – Prezes Zarządu Fundacji, kierownik kolonii, pedagog, muzyk instrumentalista. Karolina – Członek Zarządu, zatopiona w papierach, organizacji i pilnowaniu bezpieczeństwa. Patrycja – pedagog, nie ma problemu, którego nie rozwiąże a jej poczucie humoru nie ma granic! Nasz TEAM to również młodzież, z którą widzimy się na koloniach już od 5 lat i bez, której nie wyobrażamy sobie wakacji! 

zajrzyj na nasze media społecznościowe

kilka słów o fbg | camp

OW lazur

Ośrodek znajduje się na ogrodzonym, monitorowanym terenie (1,5 ha) około 300 metrów od morza. Zakwaterowanie odbędzie się w budynku Wenus. Na terenie ośrodka mamy dużą drewnianą altanę, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, wypożyczalnie gokartów, miejsce na ognisko i stół do tenisa stołowego. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienką i balkonem. Wyżywienie to 4 posiłki dziennie. Śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, podwieczorek oraz obiad serwowany do stolika. Ośrodek zapewnia również opiekę pielęgniarską oraz opiekę ratownika na plaży. Każdy organizowany przez nas wyjazd zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty. W naszych mediach społecznościowych codziennie relacjonujemy rodzicom jak mijają wakacje!

co będziemy robić?

Ogrody Hortulus

Największy na świecie labirynt grabowy. W sercu labiryntu znajduje się blisko 20-metrowa wieża widokowa, z której rozpościera się widok na ogrody oraz najbliższą okolicę.

plażowanie

Plaża w Poddąbiu ma około 50-60 m szerokości i nawet w sezonie nie jest zatłoczona. Do plaży schodzi się schodami przez piękny klif, który powstał na skutek sztormu w 1914 r.

LETNIE kino plenerowe

Oglądałeś/aś kiedyś film w plenerze wsród znajomych i przyjaciół? A oglądałeś/aś film na plaży? Z nami nie ma rzeczy niemożliwych! 🙂 Nowość na naszych koloniach!

warsztaty rytmu

Warsztaty rytmiczne na plaży o zachodzie słońca wzorowane na kulturze wschodu. Przeznaczone dla każdego bez względu na umiejętności i talent muzyczny.

park linowy

Park linowy usytuowany jest w pasie nadmorskim w odległości 50 metrów od morza. Wśród klimatycznych wydm przygotowano 60 atrakcji na 4 trasach z widokiem na morze.

warsztaty wokalne

Praca nad interpretacją wybranych piosenek z muzyką instrumentalną. Warsztaty prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie muzycznym Nord, Soundcraft, Shure i Bose.

piana party

Białe szaleństwo latem! NOWA wytwornica - WIĘCEJ piany! Urządzenie generuje 40m³ piany na minutę! Niezapomniana zabawa przy dźwiękach największych hitów 2023.

gokarty

Gokartami przez Poddąbie! Na terenie naszego ośrodka znajduje się wypożyczalnia gokartów, z której korzystamy podczas naszych pobytów w OW Lazur.

zgłoszenia na fbg | camp

W tym roku nie płacisz!

Zarezerwuj miejsce!
Dokonaj zapisu do 30 listopada 2022 r., a pierwszą wpłatę zrobisz dopiero w styczniu 2023 r. Płatność to 6 dogodnych wpłat – każda po 333,00 zł. Zachowujesz gwarancję ceny, bez ukrytych kosztów! 

Dane do wpłat: 
Fundacja Bliżej Gwiazd
Nr konta: 07 1140 2004 0000 3502 8273 3846 zmiana rachunku
Tytuł: nazwisko i imię uczestnika, Poddąbie 2023

Jak zarezerwować miejsce?

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń.

dla kogo jest kolonia?

Dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat.

Jak się z nami skontaktować?

fundacja@blizejgwiazd.org | 536 704 700

formularz zgłoszeniowy