FBG | CAMP - andrychów k. energylandii

BRAK miejsce!

miejsce

"Nad Basenem" Andrychów

termin

10-19.07.2023 r.

transport

pociąg ICC (Wrocław i Poznań)

koszt

2 250 zł lub 6 wpłat po 375 zł

Nowe miejsce z basenami!
Andrychów to niewielkie miasto położone w województwie małopolskim, zaledwie 20 km od Energylandii w Zatorze. Restauracja & Noclegi „Nad Basenem” to idealne miejsce na wypoczynek na południu Polski z dostępem do kompleksu basenowego i infrastruktury rekreacyjnej. 

FBG | CAMP – Andrychów!
Całodniowy dostęp do basenów, szaleństwo w Energylandii i wycieczka do Bielsko-Białej! To tylko niektóre atrakcje FBG|CAMP! Sala na wyłączność to możliwość prowadzenia codziennych warsztatów wokalnych i muzycznych. Wakacje pełne atrakcji! Sprawdź pełną ofertę wyjazdu!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy TEAMem, który stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i najlepszą atmosferę każdego wyjazdu! Paweł – Prezes Zarządu Fundacji, kierownik kolonii, pedagog, muzyk instrumentalista. Karolina – Członek Zarządu, zatopiona w papierach, organizacji i pilnowaniu bezpieczeństwa. Patrycja – pedagog, nie ma problemu, którego nie rozwiąże a jej poczucie humoru nie ma granic! Nasz TEAM to również młodzież, z którą widzimy się na koloniach już od 5 lat i bez, której nie wyobrażamy sobie wakacji! 

zajrzyj na nasze media społecznościowe

kilka słów o fbg|camp

nad
basenem

andrychów

basen-5

Kameralny ośrodek, który dysponuje 40 miejscami noclegowymi. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, TV i internetem w całym obiekcie. Restauracja serwuje pyszne posiłki, które będą specjalnie przygotowywane dla naszych uczestników. Każdy wyjazd zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty. W mediach społecznościowych codziennie relacjonujemy rodzicom jak mijają wakacje!

co będziemy robić?

Energylandia

Największy w Polsce park rozrywki oferujący 123 atrakcje, które znajdą się na obszarze 70 ha. Całodniowy pobyt i niezapomniana zabawa dla każdego!

kolej gondolowa

Kolej gondolowa na szczyt Szyndzielni. Nowoczesna kolej linowa o długości 1810 m, z której można podziwiać przepiękną panoramę Bielsko-Białej.

baseny

Nowoczesny kompleks basenowy! Do dyspozycji mamy basen pływacki, rekreacyjny z atrakcjami, zjeżdźalnię wodną, boisko do piłki plażowej i plażę.

wieża widokowa

Wieża widokowa przy górnej stacji Kolei linowej Szyndzielni. Z platformy widokowej roztacza się panorama na Beskid Żywiecki, Babią Górę i Tatry.

wodospad pod złotą górką

Złota górka (757 m n.p.m) to szczyt we wschodniej części Beskidu Małego. Poniżej szczytu, znajdują się kaskady utworzone przez płynący doliną potok.

warsztaty wokalne

Praca nad interpretacją wybranych piosenek z muzyką instrumentalną. Warsztaty prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie muzycznym.

piana party

Białe szaleństwo latem! WYTWORNICA PIANY!!! Niezapomniana zabawa przy dźwiękach największych hitów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

warsztaty rytmu

Wieczorne warsztaty rytmiczne wzorowane na kulturze wschodu. Przeznaczone dla każdego bez względu na umiejętności. i talent.

zgłoszenia na fbg|camp

Zarezerwuj miejsce!
Dokonaj zapisu do 31 października 2022 r. i uzyskaj możliwość płatności w 6 dogodnych ratach – każda po 375,00 zł. Zachowujesz gwarancję ceny, bez ukrytych kosztów!

 

Dane do wpłat: 
Fundacja Bliżej Gwiazd
Nr konta: 07 1140 2004 0000 3502 8273 3846 zmiana rachunku
Tytuł: nazwisko i imię uczestnika, Andrychów 2023

formularz zgłoszeniowy