FBG | CAMP - kąty rybackie k. stegny

BRAK MIEJSC!

miejsce

OW Panorama - budynek III/IV

termin

11-20.08.2023 r.

transport

pociąg ICC (Wrocław i Poznań)

koszt

2 280 zł lub 6 wpłat po 380 zł

Nowe miejsce! Piękne widoki!
Ośrodek Wypoczynkowy Panorama położony jest na skraju lasu między słodkimi wodami Zalewu Wiślanego a Morzem Bałtyckim. Droga przez sosnowy las zaprowadzi nas do malowniczej plaży. Z okna ośrodka mamy widok na panoramę Zalewu Wiślanego!

FBG | CAMP – Kąty Rybackie!
Lubisz muzykę i dużo FUNu? Jeśli TAK, to dołącz do Nas! Dyskoteki z dużą ilością piany, czyli PIANA PARTY! Wycieczka do Labiryntu w Stegnie. Maraton tańca – STEP BY STEP, warsztaty rytmu – DRUMS & RYTHM! To dopiero początek! Zapoznaj się z pełną ofertą kolonii.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy TEAMem, który stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i najlepszą atmosferę każdego wyjazdu! Paweł – Prezes Zarządu Fundacji, kierownik kolonii, pedagog, muzyk instrumentalista. Karolina – Członek Zarządu, zatopiona w papierach, organizacji i pilnowaniu bezpieczeństwa. Patrycja – pedagog, nie ma problemu, którego nie rozwiąże a jej poczucie humoru nie ma granic! Nasz TEAM to również młodzież, z którą widzimy się na koloniach już od 5 lat i bez, której nie wyobrażamy sobie wakacji! 

zajrzyj na nasze media społecznościowe

kilka słów o fbg|camp

OW
Panorama

Kąty rybackie

Zakwaterowanie odbędzie się w nowo powstałych budynkach w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną dzięki, której wakacje spędzone w OW Panorama zapadną w pamięci na długo. Wyżywienie to 4 posiłki dziennie, urozmaicone i smaczne (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad wraz z podwieczorkiem serwowany do stołu). Każdy organizowany przez nas wyjazd zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty. W naszych mediach społecznościowych codziennie relacjonujemy rodzicom jak mijają wakacje!

 

pokoje
budynek III/IV

co będziemy robić?

labirynt stegna park

Labirynt stworzony w polu kukurydzy zajmujący 3ha. Oprócz zabawy polegającej na odnalezieniu wyjścia stworzono aplikację z rozszerzoną rzeczywistością AR.

kolej wąskotorowa

Żuławska Kolej Dojazdowa - kolej wąskotorowa to świetna okazja do poznania Żuław i Mierzei Wiślanej z nietypowej perspektywy! Trasa przejazdu Sztutowo - Stegna.

piana party

Białe szaleństwo latem! NIESAMOWITA WYTWORNICA PIANY!!! Niezapomniana zabawa przy dźwiękach największych hitów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

warsztaty rytmu

Warsztaty rytmiczne na plaży o zachodzie słońca wzorowane na kulturze wschodu. Przeznaczone dla każdego bez względu na umiejętności i talent muzyczny.

SUP - stand up paddle

Forma aktywności wodnej polegająca na staniu na specjalnie skonstruowanej desce umieszczonej na wodzie. Popływamy w Krynicy Morskiej na otwartych wodach zatoki.

wieża obserwacyjna

Punkt widokowy to jedno z najwyższych wzniesień na Mierzei. Z jej szczytu rozciąga się malowniczy widok na wody Morza Bałtyckiego oraz Zalewu Wiślanego.

WARSZTATY MYDLARSKIE

Warsztaty mydlarskie to proste zajęcia, na których eksperymentujemy z kolorem, fakturą i zapachem. Stworzymy własne, naturalne i unikatowe mydła do kąpieli.

KANAŁ MIERZEI WIŚLANEJ​

Kanał łączący drogą morską Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską w obrębie terytorium Polski. Otwarcie kanału nastąpiło 17 września 2022. Przekop trwał ponad 3 lata.​

przejazd EKO BUSEM

Wycieczka wygodnym 13-osobowym pojazdem elektrycznym wokół terenu wschodniego Bałtyku. Niezwykle widokowa trasa przebiega z Kątów Rybackich do Sztutowa.

plażowanie

Kilometry pięknych piaszczystych plaż to najkrótszy możliwy opis wybrzeża Bałtyku. Przygotuj kocyk, łopatkę i wiaderko 😀 Nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych.

warsztaty wokalne

Praca nad interpretacją wybranych piosenek z muzyką instrumentalną. Warsztaty prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie muzycznym Nord, Soundcraft, Shure i Bose.

park linowy

Park linowy w Krynicy Morskiej to 6 tras zróżnicowanych pod względem trudności i ilości przeszkód. Dostosowany do dzieci i młodzieży w różnym wieku.

zgłoszenia na fbg|camp

Zarezerwuj miejsce!
Dokonaj zapisu do 31 października 2022 r. i uzyskaj możliwość płatności w 6 dogodnych ratach – każda po 380,00 zł. Zachowujesz gwarancję ceny, bez ukrytych kosztów!

 

Dane do wpłat: 
Fundacja Bliżej Gwiazd
Nr konta: 07 1140 2004 0000 3502 8273 3846 zmiana rachunku
Tytuł: nazwisko i imię uczestnika, Kąty Rybackie 2023

formularz zgłoszeniowy