Fundacja "Bliżej Gwiazd"                                                             

MUSIC / VOCAL / SHOWS / DISABLED / STARS

Warsztaty


WARSZTATY WOKALNO-MUZYCZNE
DLA MŁODZIEŻY!

Zapraszamy młodzież w wieku 10-16 lat na warsztaty wokalno-muzyczne!

Warsztaty odbywają się 2 razy w miesiącu (III sobota).  

Do wyboru: 
- wokal,
- wokal + pianino,
- pianino.

W konfiguracji: 90 min (45 min indywidualnie + 45 min w grupie 2 os.) 

Posiadamy wolne miejsca. 


Program zajęć wokalnych obejmuje pracę nad emisją i higieną głosu, ruchem scenicznym oraz dykcją. Podczas zajęć młodzież uczy się utworów zróżnicowanych pod względem techniki oraz stylistyki muzycznej. 

Pianino rozwija poczucie rytmu, wyobraźnię i słuch muzyczny. Program zakłada indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach prowadzący uczy grać zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. 


Koszt zajęć: 120 zł/mc (nie ma możliwości odrabiania zajęć, płatne z góry - do 10-go dnia każdego miesiąca

Wystawiamy certyfikat uczestnictwa w warsztatach!


Dla najlepszych uczestników - solowy występ podczas Wielkiej Gali Charytatywnej "VIP-y dzieciom" w Poznaniu!
 


Sala warsztatowa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt: mikrofon - Shure, nagłośnienie i pianino - Yamaha oraz instrumenty perkusyjne - Meinl. Dzięki temu pragniemy zagwarantować dzieciom jak najlepsze warunki do osiągnięcia swobody scenicznej oraz zdobycia doświadczenia na dużych scenach. 

Informacje i zapisy pod nr tel.: 536 704 700 lub e-mail: fundacja@blizejgwiazd.org z informacją: imię i nazwisko uczestnika, wiek oraz numer kontaktowy.  

Warsztaty odbywają się w sali warsztatowej fundacji przy ulicy Jasnej 11 IIp. w Jeleniej Górze (obok Pasażu Grodzkiego). 
   INSTRUKTOR - PAWEŁ KACZMAROWSKI


mgr, muzyk, oligofrenopedagog, muzykoterapeuta 


Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi zespoły wokalno – instrumentalne z osobami uzdolnionymi muzycznie. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”, Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „ Młodzi artyści dla Julki”, Wielkiej Gali Charytatywnej "VIP-y dzieciom" Festiwalu Form Twórczych oraz Castingów „Łowcy Talentów”.


 

 

            


REGULAMIN