Fundacja "Bliżej Gwiazd"                                                             

MUSIC / VOCAL / SHOWS / DISABLED / STARS

IX edycja 2016

IX edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej
"Gwiazda na gwiazdkę"
  


Artysta młodej generacji, sława polskiej sceny muzycznej Antek Smykiewicz, wyst±pił podczas jeleniogórskiej Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę" w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze – Cieplicach.

Obok sympatycznego celebryty, przed licznie zgromadzon± publiczno¶ci±, w czwartek 1.12.2016 zaprezentowały się również wokalnie uzdolnione dzieci i młodzież. Dla każdego z nich dzisiejszy występ był niezapomnianym przeżyciem, tym bardziej, że na scenie zaprezentowali się w towarzystwie swojego idola. Antek Smykiewicz wspierał ich zarówno swoim optymizmem jak i zachęcaj±cym u¶miechem.

Przybyli na koncert widzowie mieli okazję zobaczyć i posłuchać rokuj±cych duż± nadzieję przyszłych wykonawców być może naprawdę znanych i lubianych przebojów, które polubi± nie tylko Polacy. Weronika Szparkowska, Zuza Młynarczuk, Michał Amborski oraz młode wokalistki z Poznania Weronika Tomaszewska, Natalia Kozubowicz i Klaudia Rybarczyk zebrali gor±ce brawa. Nie szczędzono ich również prowadz±cemu Pawłowi Orłowskiemu, który także za¶piewał dla jeleniogórzan.

¬ródło: portalik24.pl 

Koncert organizuje Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej gwiazd” oraz Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze.