Fundacja "Bliżej Gwiazd"                                                             

MUSIC / VOCAL / SHOWS / DISABLED / STARS

VIP-y dzieciom

Dzieci bawiły się z Nickiem Sincklerem
Wielka Gala Charytatywna "VIP-y dzieciom"
 

Nick Sinckler

Dzień Dziecka (1.06) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach upłyn±ł pod znakiem Gali Charytatywnej „VIP–y dzieciom”. Gwiazd± wieczoru był amerykański wokalista Nick Sinckler, który od 2007 roku przebywa w Polsce.

Impreza organizowana przez Fundację „Bliżej Gwiazd” zgromadziła na widowni wiele dzieci, które tego dnia obchodziły swoje ¶więto. Zanim na scenie pojawił się finalista programu Fabryka Gwiazd, swój talent wokalny zaprezentował Paweł Orłowski – artysta fundacji, który rozpocz±ł galę wykonaniem utworu „What a wonderful world” w duecie z Tadeuszem Wnukiem. Następnie na deskach cieplickiego teatru pojawili się wywołani przez prowadz±cego Jana Łuć najmłodsi uczestnicy Akademii Młodych Artystów: Oliwia Stefaniak, Kalina ¦miałek, Zuzia Budyka, Małgosia Mosoczy, Zosia Sobaszek, Magda Adamczak oraz Oliwia Wójcik.

Niew±tpliwie imprezę „rozkręcił” Nick Sinckler, który po wykonaniu kilku utworów zaprosił dzieci na scenę i zabawy nie było końca. Wspóln± zabawę zakończyło rozdawanie autografów oraz pozowanie do zdjęć.                                                                    


Jan ŁućPaweł OrłowskiWeronika Szparkowska

¬ródło: jelonka.com
fot. Robert Czepielewski