Fundacja "Bliżej Gwiazd"                                                             

MUSIC / VOCAL / SHOWS / DISABLED / STARS

IV edycja 2011 r. Teatr im. C. K. Norwida

"Gwiazda na gwiazdkę". Było super!

foto

Młodzi arty¶ci, „Mrozu”, Kammel i tłumy w sali Teatru im. Norwida. Tak wygl±dał wczoraj koncert charytatywny „Gwiazda na gwiazdkę”, który w Jeleniej Górze odbył się już po raz czwarty.
 
 

„Gwiazda na gwiazdkę” w Teatrze im. Norwida to projekt przygotowany z my¶l± o dzieciach i młodzieży niepełnosprawnej z Jeleniej Góry i okolic. – Celem przedsięwzięcia jest spełnienie marzeń naszych podopiecznych przez danie im możliwo¶ci zaprezentowania swoich talentów na szerszym forum, a także zetknięcia z idolem. Wierzymy w to, że koncert pozwala młodym chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych słabo¶ciach czy problemach – mówił nam Paweł Kaczmarowski, organizator, pomysłodawca i dyrektor artystyczny przedsięwzięcia.


Jak było wczoraj? „Super!”, dało się słyszeć co chwilę w sali Teatru im. Norwida. I to nie tylko z ust roze¶mianych dzieci, lecz także ich rodziców oraz zaproszonych go¶ci, w¶ród których nie zabrakło miejskich włodarzy, radnych i posłów. Młodym, utalentowanym artystom wręczono indywidualne nagrody. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy za¶piewali kolędę.


¬ródło: jelonka.com